ارسال فرم خلاصه تجربه

فرم خلاصه تجربه
 
1) ارائه دهنده محترم، لطفا در ابتدا «عنوان تجربه» و ساير اطلاعات درخواستي جدول زير را  به منظور اطمینان از صحت اطلاعات ارسال شده و سهولت در تهیه و ارائه گزارشات آماری توسط دبیرخانه با دقت تكميل فرماييد.
 
عنوان تجربه: 
ارائه دهنده
اصلي
نام و نام خانوادگي:
نام موسسه/ شركت (لطفا پس از انتخاب محل خدمت (اعم از درون يا خارج صنعت آب و برق) نسبت به انتخاب و درج نام موسسه/ شركت  خود در كشويي/ يا كشويي هايي كه باز خواهند شد، اقدام نماييد):
محل خدمت:


سمت سازماني:
تحصيلات:
پست الكترونيك: 
تلفن ثابت: 
همراه: 
 
نام و نام خانوادگي ساير ارائه دهندگان: 
 
2) بارگذاری فایل فرم خلاصه تجربه با فرمت ورد (Word Document):  فايل نهايي Word  فرم  خلاصه تجربه خود را در اين قسمت (با کلیک بر روی گزینه Choose File) بارگذاري فرماييد. لطفا کلیه اطلاعات درخواستی در فرم اعم از عنوان تجربه، اطلاعات ارائه دهنده اصلی و سایر ارائه دهندگان تکمیل و به دیگر پرسش های مندرج در فرم با دقت و وضوح پاسخ داده شود. لازم به ذکر است این فایل جهت ارزیابی تجربه جنابعالی/ سرکار عالی به کمیته های مرتبط ارائه خواهد شد.
 
 


3) ارسال اطلاعات نهایی: در خاتمه لطفا كد امنيتي زير را وارد و كليد "تائيد" را انتخاب كنيد. لازم به ذكر است در صورت انجام فرايند به صورت صحيح، پيغامي مبني بر تاييد ارسال فرم مشاهده خواهيد كرد.
 
کد امنیتی را وارد کنید:
 Security code